Hacı Mehmet Baklava Yeni Şubeleriyle Hizmetinizde

Ankara’da adımlarını daha da sıklaştıran Hacı Mehmet Baklava markası, tatlı sevenlerle buluşmak için 2 yeni şubesini aynı gün açtı. Pursaklar Saray ve Mamak Doğukent şubelerinin açılışını art arda gerçekleştiren Hacı Mehmet Baklava, müşterilerine her gün “ Baklava hiç bu kadar tatlı olur mu?” sloganını tekrar tekrar söyletmekten mutluluk duyuyor.
2018 yılı için benzersiz bir franchise sistemini hayata geçiren Hacı Mehmet Baklava, ilk 2 ayda 3 yeni bayi anlaşması imzaladı. İkisi aynı gün açılan şubelerden sonra Küçük Esat şubesinin dekorasyon çalışmaları da hızla ilerliyor.
Ankara’da kendini kanıtlayan firma, çevre il ve ilçelere de sevkiyat yapabilecek altyapısını tamamlamış olup, yeni şehirlere merhaba demeye hazırlanıyor. Çankırı, Çorum, Karabük, Bolu ve Samsun illeri ilk bayilik noktaları olacak. Bu şehirleri Düzce, Kastamonu, Amasya ve Tokat takip edecek. Tabi ki bu şehirlerin ilçeleri de bayilik sistemine dâhil edilecek.
Anahtar teslim bayilik modeli sunan marka, girişimcilere sadece 75 bin TL’ye kendi işine sahip olma fırsatı veriyor. Bununla birlikte yeni bayilerini cesaretlendirmek amacı ile ilk 2 yıl boyunca her ay 3000 TL destek sunan firma, bu şekilde 2 yılda yatırım bedelini geri ödüyor. Yatırım bedelinin tamamını geri ödeyen bu benzersiz franchise sistemi ile tanışmak için Hacı Mehmet Baklava başvurularınızı bekliyor. www.hacimehmetbaklava.com.tr