Halis Sadeyağları

“Kaliteden ödün vermeden, katkı maddesiz, temiz ve sağlıklı ortamda üretim yapıp müşterilerimizle buluşturuyoruz. Her geçen gün müşteri sayımızı artırıp büyüyerek yolumuza devam ediyoruz” diyen firma sahibi Ali Toprak sorularımızı yanıtladı.

Kendinizi tanıtır mısınız?
1984 Bozova Şanlıurfa doğumluyum. Lise Mezunuyum, üniversite sınavına hazırlanıyorum. Ayrıca evli ve üç çocuk babasıyım.

Şirketinizin kuruluş ve gelişim süreci hakkında bilgi alabilir miyiz?
Şirketimiz resmi olarak 2007’de faaliyete girmiştir. Yaptığımız ürünlerin kalitesi bizi zamanla büyük bir marka haline getirmiştir. Halis Sadeyağ olarak aranılan, tercih edilen bir marka olduk ve her geçen gün daha çok müşterimize ulaşıyoruz.

Faaliyet sahanız hakkında neler söyleyebilirsiniz?
Son yıllarda kaliteli ve doğal ürünlere olan talep artmaya başladı. Bizde işimizi hakkıyla yaptığımız için müşterilerimizin bizi başka işletmelere önermesiyle her geçen gün müşteri sayımız artmaktadır. Gelen talepler doğrultusunda bizde her yıl bir önceki yıldan daha çok üretim yaparak taleplere cevap veriyoruz. Şanlıurfa’ya has olan bu ürünü biz de en iyi şekilde yapıp sunmak için yatırımlarımıza devam ediyoruz.

Müşteri portföyünüz hakkında bilgi alabilir miyiz?
Müşterilerimizi de kendimiz gibi hassas bir şekilde seçmekteyiz. Genellikle toptan çalıştığımız için; pastane ve yemek şirketleriyle çalışma yapmaktayız.

Sizce müşteriler neden firmanızı tercih etmeliler?
Müşterilerimizin bizi tercih etmesinin en başında kaliteden taviz vermeden, titiz, temiz, hijyenik üretim yapmamız gelmektedir.

Sektöre getirdiğiniz yeniliklerden bahseder misiniz?
Bizim sadeyağlarda yenilik olmaz. Çünkü çalıştığımız bütün mandıralarda aynı kalite ile devam etmektedir. Ürünlerimiz de yıllardır yapılan analizlerde kesinlikle katkı maddeleri bulunmamaktadır.

Pazarda güven ve kalitenin adresi olmak için yaptığınız çalışmaları anlatır mısınız?
Güven ve kalitenin adresi olabilmek için, en önemli faaliyetimiz temiz ve dürüst çalışmaktır. Müşterimize verdiğimiz sözü daima yerine getirmemizdir.

Firma olarak önümüzdeki dönem hedefleriniz nelerdir?
Önümüzde ki dönem Türkiye’nin tüm firmalarına kalitemizi göstermek için bizzat kendimiz detaylı bir şekilde anlatacağız.