İstanbul Şekerciler ve Pastacılar Odası Başkanı Aykut Şener Oldu

İstanbul Şekerciler ve Pastacılar Odası başkanı belli oldu. Yapılan seçimde rakibinin iki katından fazla oy alan Aykut Şener Başkan seçildi. Şener sonuçların açıklanmasından sonra yaptığı konuşmada “Bizleri yalnız bırakmayarak buraya gelip oy kullanan, bize inanıp güvenen tüm meslektaşlarıma teşekkür ediyorum” dedi.
İstanbul Şekerci Pastacı Helvacı Tatlıcı ve Şekerli Mamüller Esnaf Odası Genel Kurulu 14 Martta gerçekleştirildi. Yapılan seçimde 108 oy alan Aykut Şener başkan seçildi.
İstanbul Şekerciler ve Pastacılar Odası Başkanlığı’na Ender Pastaneleri sahibi Aykut Şener seçildi. Rakibine açık ara fark atan Şener 108 oy aldı. Diğer aday ise 47 oy aldı.
İstanbul Şekerciler ve Pastacılar Odası Başkanı Aykut Şener, yeni yönetim olarak üyelerine fayda sağlayacak çalışmalar yapacaklarını söyleyerek, "Bize oy vererek destekleyen değerli üyelerimize teşekkür ediyorum. Binin üzerinde üyemiz var. Biz yeni yönetim kurulu olarak tüm üyelerimizin yanında olacağız. Odamız, her zaman üyelerimize faydalı olmak için çalışacak. Seçim öncesi verdiğimiz tüm vaatleri gerçekleştireceğiz" dedi.

Yönetim Kurulu

Aykut Şener (Başkan)

Hüseyin Uzunhasan

Musa Özkan

Ümit Söyleriz

Hüseyin Sevim

Çoşkun Can

Süleyman Gezer

Fatih Metin Yılmaz

Yılmaz Yavuz.

Denetim Kurulu

Engin Demirci

Peyami Safa Şahin

Emre Üstün.