İstanbul Şekerciler ve Pastacılar Odası Yönetim Kurulu Üyeleri Türkiye Lokantacılar Federasyonu ve İstesob Tarafından Gerçekleştirilen Etkinliklerde Yerini Aldı

İstanbul Şekerci Pastacı Helvacı Tatlıcı ve Şekerli Mamuller Esnaf Odası Başkanı Şener ve Yönetim Kurulu Üyeleri, İstanbul Esnaf ve Sanatkarlar Odaları Birliği (İSTESOB) ve Türkiye Lokantacılar Federasyonu tarafından gerçekleştirilen etkinliklere katıldı. Bacıyan-I Rum “Türkiye’nin Üreten Kadınları” ödül törenine yönetim kurulu olarak Şekerci ve Pastacılar Odası üyeleri, İSTESOB’un genel kuruluna da tam kadro olarak katıldı. Türkiye Lokantacılar Federasyonu tarafından gerçekleştirilen yemek organizasyonuna ve Federasyonun 15. Olağan Genel Kuruluna Başkan Şener ve Yönetim Kurulu Üyeleri katıldı.
Ahilik haftası münasebetiyle İSTESOB tarafından düzenlenen programa İstanbul Şekerci ve Pastacı Odasını temsilen Genel Başkan Aykut Şener, Başkan Vekili Musa Özkan ve Genel Sekreter Sefa Özkan katıldı. Türkiye Lokantacılar Federasyonu tarafından Antalya’da gerçekleştirilen Hizmet İçi Eğitim Seminerine Başkan Aykut Şener katılmıştır.