Başkan Şener İstesob Etkinliklerine Katıldı

İstanbul Şekerciler ve Pastacılar Odası Başkanı Aykut Şener, İSTESOB’da İşyeri Denetleme ve Danışmanlık Grubu (İDDG) toplantısına katıldı. Birlik Genel Başkanı Faik Yılmaz önderliğinde gerçekleşen toplantıda fiyat tarifeleri ve meslek kuruluşlarında mesleki eğitim danışmanlığı birimi ile iş yeri denetleme ve danışmanlık gruplarının oluşturulması ve bu grupların görevleri hakkında bilgilendirme yapıldı. Ayrıca Başkan Aykut Şener İDDG üyesi olarak seçildi.
Genel Başkan Aykut Şener, Sektörümüze ve Esnafımıza vermiş olduğu desteklerden ötürü Birlik Başkanı Faik Yılmaz’a plaket takdim etti. Birlik Başkanımız da hizmetlerinden ötürü Genel Başkan Aykut Şener’e plaket takdim etti. Katılımlarıyla bizleri onurlandıran, hayatını esnafa adayan Birlik Başkanımıza teşekkür eder, sağlık, afiyet ve çalışmalarında başarılar dileriz. Oda Genel Sekreteri Sefa Özkan, İstanbul Esnaf ve Sanatkarlar Odaları Birliği’nin, Bakırköy Botanik Parkında gerçekleştirdiği Esnaf ve Sanatkarlar Bilgi Sistemi’ndeki (ESBİS) yenilikleri içeren eğitime katıldı.
AK Parti İstanbul İl Başkanı Bayram Şenocak, İstanbul Esnaf ve Sanatkarlar Odaları Birliği’ni ziyaret etti. İstanbul Şekerciler ve Pastacılar Odası Başkanı Aykut Şener, Birlik Başkanı Faik Yılmaz ve Oda başkanları, esnafın sorunlarına ilişkin çözüm önerilerini Bayram Şenocak’a aktardı.